Makseviisid 

www.pakkemeister.ee e-poes saab tasuda järgnevate makseviisidega: Swedbank, Seb, LHV, Coop pank, Luminor, Citadele, Revolut, Pakkemeister järelmaks, Esto 3 (3-osaline makse) ning maksmine arve alusel.

PANGALINGID

Kiire ja turvaline viis e-poes tasumiseks on pangalingi kaudu. Pangalingi kaudu maksmisel suunatakse Teid peale tellimuse vormistamist Teie poolt valitud internetipanka. Teile kuvatakse eeltäidetud maksekorraldus, kus on kirjas summa, mis tasumisele kuulub. Kinnitage makse ning vajutage seejärel nupule "Tagasi kaupmehe juurde".

Esto 3-osaline makseviis - ajata enda ostukorvi maksumus kolmeks võrdseks makseks ilma ühegi lisatasuta!Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel ESTO 3-osalist makseviisi - ajata enda ostukorvi maksumus kolmeks võrdseks makseks, ilma ühtegi lisatasu maksmata!

 

Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisiks ESTO 3 ning digiallkirjasta mugavalt Smart-ID, Mobiil-ID lahendusega või ID-kaardiga.

 

  • Tasudes enda ostukorvi maksumuse täies ulatuses ja õigeaegselt kolme kuu jooksul, siis ei lisandu mitte ühtegi lisatasu.
  •  Kuutasu kujuneb ostukorvi maksumuse jagamisel kolmeks võrdseks osaks.
  • ·      ESTO 3 saavad taotleda kõik 18-70 aastased Eesti Vabariigi kodanikud.

ESTO 3 makseviisi teenusepakkujaks on ESTO AS.
E-mail: info@esto.ee
Telefon: (+372) 622 52 52

PAKKEMEISTER JÄRELMAKS

Kasuta ostu eest tasumisel just PAKKEMEISTER järelmaksu – kõige soodsam, mugavam ja kiirem järelmaksulink Eestis!

Järelmaksuga tasumisel palume võtta ühendust ESTO või pakkemeister.ee klienditeenindusega ning teile edastatakse järelmaksulink. Maksmisel valige endale sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi, Smart-ID või Mobiili-ID abil.

PAKKEMEISTER järelmaksu puhul on tegemist ülimalt kiire ning mugava makselahendusega, mis aitab koostada sulle sinu poolt valitud perioodi alusel maksegraafiku. Antud makselahendus teeb otsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

TÄHELEPANU! Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksulepingu sõlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga.

PAKKEMEISTER järelmaksu pakkujaks on ESTO AS (reg. kood 14180709).

PAKKEMEISTER järelmaksu tavatingimused on järgmised

  • Aastane intress 11,90%
  • Lepingutasu 0 eurot
  • Periood kuni 5 aastat

PAKKEMEISTER järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70-aastased Eesti Vabariigi kodanikud. PAKKEMEISTER järelmaksu on võimalik vormistada kiirelt ja mugavalt ka juriidilisele isikule.

Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 1059-eurose laenusumma puhul 24 kuuks fikseeritud intressiga 11.90% aastas ja lepingutasuga 0 eurot on krediidi kulukuse määr 29.04%, kuumakse suurus 53.16 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 1366.32 eurot. Järelmaksu pakub ja haldab ESTO AS.

Lisa sobivad tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest Pakkemeister järelmaksulink. Maksmisel valige sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi, Smart-ID või Mobiili-ID abil.