Vaata suuremalt

TALLINNAS

OÜ Pakkemeister Hillman
Mõigu tehnopark
Läike tee 7
Peetri
75312 Rae vald
Harjumaa

TEENINDUSKESKUS AVATUD: E-R 8.30-17.00

Teie küsimustele ja päringutele vastatakse:
TEL:623-5590 
TEL:623-5598
E-post: info@pakkemeister.ee

Tellimused: tellimus@pakkemeister.ee


Raul Lindsalu
Müügikonsultant
GSM: (+372) 534 88035
E-post: raul@pakkemeister.ee
Pakkemeistris aastast 2004

Rainer Salumets
Müügikonsultant
Pakkemeistris aastast 2017
teeninduskeskus@pakkemeister.ee

 

Hulgimüük ja suurkliendid:

Mario Reinfelt 
Juhataja /konsultatsioonid, lepingud, müük.
GSM:(+372) 5034034
E-post: mario@pakkemeister.ee
Pakkemeistris aastast 1992

Ardo Maripuu
Müük
GSM: (+372) 50 17 020
E-post: ardo@pakkemeister.ee
Pakkemeistris aastast 1996

Tarmo Hanson
Müük
GSM: (+372) 533 45 066
E-post: tarmo@pakkemeister.ee
Pakkemeistris aastast 2006 

Aleksandr Giterman
Müük
GSM:(+372) 555 52 582
E-post: alex@pakkemeister.ee
Pakkemeistris aastast 2015

 

Henri Reinfelt


"Pakendiabi" projektijuht
GSM: (+372) 5032001
E-post: henri@pakendiabi.ee
Pakkemeistris aastast 2014

 

Tartu filiaal asukoht:

Ringtee 12A
51013 TARTU
Tel: (+372) 736 2252
E-post: tartu@pakkemeister.ee

Tim Matjus
Lõuna Eesti müügijuht
GSM: (+372) 53 358 411
E-post: tim@pakkemeister.ee
Pakkemeistris aastast 2006


Seadmete paigaldus ja hooldus 

Aivar Koikson
Hooldustehnik
Tel. (+372) 53345509
E-post: hooldus@pakkemeister.ee
Pakkemeistris alates 2013

Peetri ladu ja logistika

Jaanus Pajumäe
Ladu
Pakkemeistris aastast 2002

Joosep Võrno

Ekspediitor
E-post: joosep@pakkemeister.ee

 

Finants ja raamatupidamine

Eevi Reinfelt
Pearaamatupidaja
Pakkemeistris alates 1992

Sille Suurvarik
Raamatupidaja
Pakkemeistris alates 2002

Tel: (+372)6235580
E-post: arved@pakkemeister.ee