ShockWatch Label põrutusandurid

ShockWatch Label on põrutusandur väikestele ja keskmistele pakenditele. Komplekt koosneb põrutusanduri klaasampullist koos iseliimuva kleebisega ja väikesest tähelepanukleebisest saatedokumentidele. Soovitav kasutada koos suure tähelepanukleebisega.

Tuotekuvaus

ShockWatch MAG 2000

Soodsa hinnaga korduvkasutatav põrutusandur suurtele seadmetele, pakenditele, merekonteineritele, raudteevagunitele ja veoautodele, mis sobib suurte toodete jälgimiseks tootmisprotsessis.

Tuotekuvaus

ShockWatch Clip

Põrutus- ja löögiandur paigaldamiseks toote pinnale või sisemusse. Võimaldab jälgida toote käitlemist ja kasutamist alates tootmise algetapist kuni kasutusea lõpuni.

Tuotekuvaus

Tiltwatch kallutusandurid

Kallutusanduri komplekt koosneb iseliimuva põhjaga plastist kaldeandurist ja väikesest tähelepanukleebisest saatedokumentidele. Parema tähelepandavuse jaoks soovitame kasutada ka suurt tähelepanukleebist

Tuotekuvaus

Spinner turvaplommid

Sobib eriti hästi erinevate elektri, gaasi, vee jne. arvestite plommimiseks. Pööratav turvaplomm, mida kasutatakse 0,7 mm tamiili või metalltraadiga.

Tuotekuvaus

Turvaplommid Universal - M Standard

Polüpropüleenist turvaplomm, kogupikkusega 280 mm, saba pikkusega 220 mm ja läbimõõduga 2,3 mm. Roostevabast terases turvasulusega.

Tuotekuvaus

Turvaplommid Universal-M Long

Polüpropüleenist turvaplomm, kogupikkusega 390 mm, saba pikkusega 320 mm ja läbimõõduga 2,3 mm. Roostevabast terases turvasulusega.

Tuotekuvaus

Turvaplommid Combi

Nailonist turvaplomm, kogupikkusega 190mm, saba 155 mm ja läbimõõt 2,8 mm.

Tuotekuvaus

Plekkplommid

Korrosioonikindlad plekkplommid sobivad hästi konteinerite, veokite uste jne plommimiseks. Tolli poolt aksepteeritud!

Tuotekuvaus

Poltplommid

Poltplomme kasutatakse põhiliselt raudteevagunite, konteinerite plommimiseks

Tuotekuvaus